Центр детского развития Азбука +38 (094) 945 68 02
+38 (094) 945 68 02

Онлайн навчання дітей

Онлайн освіта для дітей може бути захоплюючим та пізнавальним. Цифрові технології зробили модним це словосполучення. Очікується, що найближчими роками бум на ринку електронного навчання продовжить стрімке зростання. Тому в майбутньому онлайн освіта може стати кращим способом навчання для маленьких дітей та дошкільнят. Дитячі онлайн курси пропонують високий рівень якості та відрізняються від традиційних занять привабливими особливостями.

Економія за рахунок відсутності витрат на транспорт та купівлю паперових книг, що замінюються цифровими матеріалами та публікаціями.
Різноманітність та гнучкість програм допомагають виправити слабкі сторони у відповідному для дитини темпі.
Домашня ситуація дає можливість зосередитися на навчанні, не відволікаючись на однолітків.
Безроздільна увага вчителя підвищує впевненість та успішність дитини.
Батьки отримують впевненість у необхідній освітній підтримці та можливість приділяти більше часу іншим аспектам повсякденного життя. Комп'ютерна освіта позитивно впливає розвиток дитини. Онлайн уроки сприяють розвитку численних навичок, пов'язаних із роботою у сфері програмування та графічного дизайну. Це інтелект, зорово-моторна координація, математичні навички та емоційно-соціальна компетентність.

Онлайн освіта для дітей у дитячому центрі «Азбука»
Записатися на навчання для дітей можна в центрі раннього розвитку «Азбука». У нас є захоплюючі онлайн уроки англійської мови, підготовка до школи онлайн і курси раннього розвитку онлайн. Щоб заняття приносили максимальну користь та задоволення, батьки можуть самостійно обирати педагогів, методики, подання індивідуальних чи групових уроків для різних вікових категорій.

Навчання дітей онлайн сприяє створенню нових освітніх програм із відеозаписами та живими ефірами. Для участі у прямих трансляціях потрібно встановити програму ZOOM на комп'ютер або мобільний цифровий пристрій. Тривалість занять, які проводяться 2-3 рази на тиждень, залежить від віку дитини та варіюється від 30 до 60 хвилин. Онлайн курси для дітей раннього віку педагоги центру «Абетка» розробили як уроки в ігровій формі. Кожен урок складається із кількох окремо записаних відео-блоків. Це зручний формат для багаторазового перегляду, який дозволяє батькам брати активну участь і направляти дітей на кожному етапі навчального процесу.

Заняття для дітей онлайн, організовані центром «Абетка», відрізняються легкою та веселою подачею матеріалу. Діти навчаються за допомогою почуттів, тому відеозаписи з мальовничими зображеннями приваблюють дитину. Інтерактивний екран із яскравими квітами мотивує дітей до навчання. Мультимедійні інструменти допомагають спілкуватися з вчителями, спрощують вивчення та розуміння нових тем учнями. Стати частиною справжнього прориву в системі освіти ще ніколи не було так легко. Приєднуйтесь до онлайн курсів центру «Азбука»

 

 

Лицензия в сфере дошкольного образования
Лицензия в сфере дошкольного образования
Запись на пробное занятие
Оплатить Правила при поступлении в центр
ПРОГРАММЫ
Статьи по теме
Мы в социальных сетях
Подписка на новости «АЗБУКИ»!