Центр детского развития Азбука +38 (094) 945 68 02
+38 (094) 945 68 02

ПРОГРАМИ та ПЛАНИ

 

ПРОГРАМА ПІДГОТОВКИ ДО ШКОЛИ "ІНТЕЛЕКТ"

Авторська розробка

 

Вартість: 400 грн

   Програма курсу "Інтелект: 1,2,3 сходинка" розроблена згідно з Базовим компонентом дошкільної освіти та розкриває основні освітні напрями розвитку дитини дошкільного віку. Програма розкриває матеріально-методичне забезпечення, терміни, форми роботи та види діяльності.

   Але основним є блок "Прогнозовані результати знань" - це показники компетенції дитини на кінець кожного навчального року та портрет дитини напередодні вступу до школи. Завдяки цим показникам, педагог буде знати, як будувати уроки, що повинна вміти та знати дитина на кінець навчального року, яких результатів чекати.

НАВЧАЛЬНО ТЕМАТИЧНЕ ПЛАНУВАННЯ

  

ЗАВАНТАЖИТИ

Вартість: 400 грн

   Календарно-тематичне планування - це готовий план роботи педагога на один навчальний рік для старшої підготовчої групи дітей. Влючає:

  • Логіко-математичний розвиток - 82 урока
  • Мовленнєвий розвиток (читання та розвиток мовлення) - 82 урока

   Зручність полягає у тому, що педагог може користуватися готовим планом та планувати свою роботу за датами саме в цьому посібнику.

КАРТОТЕКА ІГОР

  

ЗАВАНТАЖИТИ

Вартість: 250 грн

   Зручний посібник для педагога, включає універсальні ігри, які дуже просто педагогу підготувати самостійно та не потребує наявності специфічних ігор та іграшок. Включає:

  1. Ігри з сенсорно-математичного розвитку (40 ігор та завдань)
  2. Ігри на мовленнєвий розвиток (16 ігор)
  3. Пальчикові ігри (10 ігор)
   Посібники можна використовувати як для індивідуальної роботи в домашніх умовах, так і для роботи з малою групою дітей у дитячому центрі чи садочку. Програма розроблена методичним центром та є результатом багаторічної роботи з дітьми старшого дошкільного віку на базі дитячого центру Азбука.  ***Увага! На кожному посібнику можуть бути реквізити вашого центру (найменування, логотип). Замість "Навчальний центр "Азбука" - найменування вашого центру. Автори та назва програми залишаються. 
Лицензия в сфере дошкольного образования
Лицензия в сфере дошкольного образования
Запись на пробное занятие
Оплатить Правила при поступлении в центр
Мы в социальных сетях
Подписка на новости «АЗБУКИ»!