Центр детского развития Азбука +38 (094) 945 68 02
+38 (094) 945 68 02

Як вчитися, якщо школа не працює очно?

Як вчитися, якщо школа не працює очно?
20
мар
2023

   Ви давно планували, що ваша дитина піде до самої найкращої школи, яку ви ретельно обирали. Але за певних обставин навчання переводять на дистанційну форму.
Дуже часто в цьому навчальному році до нас зверталися батьки со скаргою, що дитина фактично не навчається.

   Причин може бути багато: діти не пристосовані до онлайн навчання, велика кількість дітей на уроці, діти не можуть зрозуміти матеріал або їм не цікаво, вчитель не має змоги приділити увагу кожному, домашні завдання не контролюються…

На перший погляд відповідь ясна - шукати школу з очним навчанням. Але що ж робити, якщо батьки хочуть, щоб дитина залишилась зарахованою саме в тій школі. Вихід є.

Але почнемо с самого початку.

Що БАТЬКИ МАЮТЬ ЗРОБИТИ, щоб на дистанційному навчанні в школі дитина почувала себе спокійно, розуміла почуте, реагувала на вчителя і добре навчалася:

1. Показати заздалегідь дитині, що таке онлайн навчання.
2. Готувати дитину до школи

Показати дитині, що таке онлайн:

Яким би незрозумілим здавався формат онлайн для маленької дитини, але ми з впевненістю можемо говорити, що воно є і воно ПРАЦЮЄ. Так, можливо не кожна дитина готова в 3 роки слухати вчителя через екран, але в 5 років це можливо. Для цього, щоб зрозуміти, як буде поводитися дитина, як буде реагувати можна записати дитину на онлайн курси з підготовки до школи.
До речі, в Азбуці організовані БЕЗОПЛАТНІ розвиваючі заняття для дітей дошкільного віку. Вони проходять по п’ятницях о 16 годині. На цих заняттях ви зможете побачити, що це не страшно, що це цікаво. І дитина потроху почне звикати до такого формату.

Готувати до школи

Це питання взагалі не обговорюється. Питання потрібна чи ні підготовка до школи - так. З урахуванням сьогодення, дитині, яка прийде до школи зовсім без знань буде дуже важко. 

В Азбуці є багато варіантів відвідування курсів з підготовки до школи.

Лицензия в сфере дошкольного образования
Лицензия в сфере дошкольного образования
Запись на пробное занятие
Оплатить Правила при поступлении в центр
Последние новости
Все новости
Мы в социальных сетях
Подписка на новости «АЗБУКИ»!