Центр детского развития Азбука +38 (094) 945 68 02
+38 (094) 945 68 02

Баба Яга та Сніжна Королева чекають на тебе!

Баба Яга та Сніжна Королева чекають на тебе!
27
дек
2022

   Така чудесна нагода познайомити з колективом садочку на Інглезі: коли ще будуть такі веселі фото нянечки та вихователів!

   Знайомтесь! Наш маленький, але дуже чуйний та гармонійний колектив: вихователі Анастасія та Христина - справжні професіонали свого діла, які чесно люблять дітей та вміють знайти підхід до будь-якої дитини. Коли заходиш до садочку, то відчуваєш ту гармонійну атмосферу, яку вони створили.

   Та нянечка Тетяна, яка зовсім не Баба Яга, а добра і чуйна жінка. Яка постійно створює затишок та ідеальну чистоту. І коли треба свято - то буде свято!

   Сьогодні просто такий легкий святковий допис. Але ми запрошуємо вас завітати до нас в гості. Беріть малечу з собою, тому що їй сподобається. Чесно кажучи, коли діти заходять на пробний час до Христини та АнастасІЇ не хочуть йти від них: готуйтеся до сліз.

   А тепер трохи організаційної інформації. Ще є декілька днів до Нового Року, коли ви можете завітати в гості до садочку та перший тиждень січня, поки ціна на садочок не змінюється . Після 8-го січня ціна на садочок трохи зросте для нових відвідувачів. Це пов'язано з підвищенням вартості витрат на утримання садочку. 

   Зараз ціна на садочок: З 9.00 до 13.00 (Полуденка) 4500 грн (А буде 4800). Повний день 8500 грн (А буде 8800 грн). Тому, зараз ви можете забронювати місце для своєї дитини за нинішньою ціною, навіть якщо водити до садочку ви плануєте після Нового Року! 

Якщо бажаєте завітати у гості заповнюйте форму внизу сторінки і ми вам передзвоним та надішлемо всю інформацію! До зустрічі!

Введіть дату народження Вашої дитини

Виберіть нашу філію

Введіть номер телефону

Виберіть заняття

Лицензия в сфере дошкольного образования
Лицензия в сфере дошкольного образования
Запись на пробное занятие
Оплатить Правила при поступлении в центр
Последние новости
Все новости
Мы в социальных сетях
Подписка на новости «АЗБУКИ»!