Центр детского развития Азбука +38 (094) 945 68 02
+38 (094) 945 68 02

АЗБУКА-ОНЛАЙН - Новорічний проект

АЗБУКА-ОНЛАЙН - Новорічний проект
22
дек
2022

   Подарунки люблять всі: і дорослі і діти. І наша Азбука теж заслуговує на щось новеньке. Тому на Новий рік ми робимо для всіх-всіх великий подарунок: започатковуємо новий бомбезний проект "АЗБУКА-ОНЛАЙН".

   Авжеж, онлайн навчання в нас вже з 2020 року йде повним ходом: англійська та підготовка до школи. В період карантину навіть ранній розвиток та садочок працювали онлайн. А з цього року в нас працює онлайн 1 клас з Кипру з українськими дітьми. Тому, ми це вміємо робити.

   Це, насправді, цікавий досвід як для нас, педагогів, так і для дітей з батьками. Але у деяких батьків, та й насправді і в деяких педагогів, є багато запитань та недовіри до цього формату навчання. Тому, наша ціль - розповісти про цей формат та залучити якомога більше педагогів, батьків та дітей до цього формату навчання. Адже, це - реалії сьогодення і майбутнього... І оминати цю реальність - це гальмування себе та свою дитину.

   АЗБУКА-ОНЛАЙН - це не тільки платні заняття. Це безоплатні заняття, майстер-класи для дітей, а також, це банк навчальних відео для дітей та порад для  батьків. Для того, щоб залучитися до спільноти та бути завжди в курсі нових подій ми запрошуємо до нашого нового Telegram каналу. До зустрічі!

Лицензия в сфере дошкольного образования
Лицензия в сфере дошкольного образования
Запись на пробное занятие
Оплатить Правила при поступлении в центр
Последние новости
Все новости
Мы в социальных сетях
Подписка на новости «АЗБУКИ»!